Witamy w Europejskim badaniu warunków pracy (EWCS).

Został(a) Pan(i) wybrany(a) do wzięcia udziału w tym ważnym badaniu społecznym dotyczącym warunków pracy w całej Europie.

PROSZĘ KLIKNĄĆ TUTAJ, ABY ZALOGOWAĆ SIĘ I WYPEŁNIĆ ANKIETĘ

Udzielone przez Pana(ią) odpowiedzi, wraz z odpowiedziami ok. 50 tys. innych osób pracujących w Europie, będą stanowić podstawę do udoskonalania polityki publicznej zmierzającej do poprawy warunków pracy i jakości zatrudnienia dla wszystkich osób pracujących w Pana(i) kraju i w całej Europie.

Aby wypełnić ankietę, należy kliknąć w powyższy link i wpisać dane do logowania podane w otrzymanym zaproszeniu.Ma Pan(i) problem z zalogowaniem się? - Proszę zajrzeć do zakładki z często zadawanymi pytaniami tutaj lub skontaktować się z nami bezpośrednio, klikając Wsparcie na dole tego ekranu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Pana(i) odpowiedzi będą traktowane jako poufne, zostaną wykorzystane wyłącznie do celów badawczych i będą połączone z odpowiedziami innych osób, co oznacza, że Pana(i) tożsamość nie zostanie ujawniona. Więcej wiadomości można znaleźć w Informacji o ochronie danych osobowych tutaj oraz w Polityce plików cookie tutaj.